LED grow panely Viparspectra

Vipraspectra je dalším výrobcem LED světel známým pro vysokou prodejnost svých výrobků. Společnost distribuuje a prodává své výrobky sama, což značně snižuje náklady na marketing. To jim umožňuje nabídnout rozsáhlou řadu LED světel, vhodnějších pro začátečníky a lehce pokročilé pěstitele. 

#ShowMore#

Led světla Viparspectra byla oceněna za svou energetickou úsporu: 600 W model spotřebuje pouze 300 W energie, enormně snižuje teploty a náklady na energii. Nové modely nabízejí chladiče a systémy chlazení, stejně tak i časovače, které eliminují potřebu předřadníků.

Je třeba poznamenat, že společnost Viparspectra nabízí také prodlouženou záruku na 3 roky. Podívejte se na naši nabídku, která vám pomůže najít dokonalé řešení pro vaši vnitřní zahradu! Viparspectra panely patří do kategorie levnějších led panelů, vyznačují se širokým spektrem a jsou podobné jako světla Mars Hydro.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem

Doprava zdarma při nákupu nad 3 000 Kč

Doprava po celém světě včetně Kanady, USA a Austrálie

Od 2013 tisíce zákazníků

Vždy spokojeno přes 315 zákazníků

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení