SURYA 20T8 VEGTUBE 90 CM

Unikátní 14000 K světlo, které je ideální pro sazenice a klony.  Malá cena a nízká spotřeba energie.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 12893
1 409 Kč
SURYA 20T8 VEGTUBE 90 CM

Specifikace (T8-90 cm):

  • Příkon: 20 W
  • PPFD: 198 µmol / m² / s
  • Stopa: 30 x 90 cm
  • Vstupní napětí: 220 - 240 V

Pěstební LED lampy, určené pro použití během fáze růstu plodin, typicky emitují světlo při teplotě barev někde mezi 9 500 a 10 000 Kelvinů. Nicméně, Surya 20 T8 Vegtube vydává 14,000 K, což znamená, že developeři Surya umístili spektrum této LED růstové lampy podstatně dále do oblasti modrého světla. Díky tomu je 20 T8 jedinečna ve svém druhu, což je jeden z důvodů, proč se můžete setkat s touto LED lampou ve velkém počtu u profesionálních zahradnických podniků. Různé experimenty ukázaly, že Surya 20 T8 Vegtube skvěle zvyšuje růst a vyvíjí kořeny. 

Nízká pořizovací cena je způsobena jednoduchým designem a použitými materiály. Například, všechny typy přepínačů a otočných per pro snížení jasu nejsou k dispozici, a systém zavěšení se skládá z jednoduchých klipů. Je nepravděpodobné, že by použité LED diody vyvíjely jakýkoliv druh tepla, což znamená, že také nejsou zapotřebí drahé chladicí profily. Kromě toho, díly nejsou vyrobeny z drahého skla, ale z odolného, vysoce transparentního plastového materiálu. Díky tomu, Surya 20 T8 Vegtube vydrží tahy a pády. Druhá část pouzdra je vyrobena z hliníku.

20 T8 Vegtube je levné, přesto odolné a vysoce výkonné LED svítidlo, které si budete moci užívat v nadcházejících letech.

Upozornění: model je dodávána bez napájecího kabelu! Napájecí šňůr lze objednat ZDE.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: