Greenception LED GROW GCx 4

Představujeme novou řadu X od společnosti Greenception. Navrženo jako nejlepší volba pro pěstitele střední třídy, kteří hledají maximum pro své rostliny. Nahrazuje světelný výkon 250 W sodíkové výbojky.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Skladem u dodavatele
Kód: 17067
8 569,92 Kč

Nové modely s tichým pasivním chlazením představují další vývoj řady bestsellerů GC Cluster a nastavují nové standardy v kvalitě a funkčnosti LED rostoucích světel pro domácí použití. Kromě plného spektra doplněného o UV světlo a Far-red vám nové modely nabízejí vyšší účinnost, plynulé 2kanálové stmívání a vylepšené osvětlení.

Klíčové vlastnosti

Rozšířené spektrum
Stejně jako v předchozí generaci samozřejmě pro Seriesx používáme také celé spektrum (365 až 780 nm) rozšířené o UV světlo a Far-red.

Můžete se těšit na vyšší hladiny aktivních látek a terpenů, kontrolovatelný růst vzdálenosti a výrazně vyšší míru fotosyntézy.

Chytré osvětlení

Modely sériex jsou založeny na nejpopulárnějších čtvercových velikostech stanu a světelném výkonu konvenčních sodíkových výbojek. Můžete tedy snadno najít tu správnou variantu a zajistit tak ideální přísun světla pro vaše rostliny.

GCx 4 nahrazuje světelný výkon sodíkové výbojky s výkonem 250 W a je vhodný pro oblasti do velikosti 80 x 80 cm.

Plynulé 2-kanálové stmívání

S novými rostlinnými LED diodami řady x je konečně možné jednotlivě stmívat dvě různá světelná spektra. S pomocí našich dvou kanálů (růstové a květinové spektrum) můžete individuálně přizpůsobit rostlinné světlo aktuálním potřebám vašich rostlin a současně snížit náklady na energii: Zatímco konvenční LED diody rostlin byly nevyhnutelně zavěšeny výše, naše nové modely lze jednoduše ztlumit.

To šetří asi 30% nákladů na elektřinu!

Smart Install®
Nově vyvinutý závěsný systém otevírá širokou škálu možností zavěšení světel. Díky liště Smart Install® lze světla (a také světelné pásy oddělitelné od skříně řidiče) připevnit přímo ke stropu. Při cirkulaci vzduchu je dostatečná vzdálenost 2 cm mezi chladičem a stropem.

Díky Smart Install® získáte vysoký stupeň flexibility v zahradnických rozhodnutích, zejména ve výšce.

GCx 4 je nejmenší verze série X s maximální spotřebou energie 120 W. Kompaktní modul má dva ovládací prvky stmívání, pomocí kterých lze samostatně nastavit intenzitu růstu a květinové spektrum.

Na spodní straně LED pásků zajišťují vysoce účinné čipy s plným spektrem v kombinaci s dalšími diodami Far-red a UV diody spektrum, které rostliny na jedné straně optimálně využívají, a na druhou stranu velmi dobré barevné podání rostlin.

Základní model sériex se skládá z boxu řidiče a dvou LED pásků o délce 40 cm. LED pásky se zasunou do zasouvacích držáků skříně řidiče, uzamknou se a každý se spojí 3-pólovým připojovacím kabelem. Na horní straně skříně řidiče slouží upevňovací zařízení jako očka pro zavěšení pomocí dodané sady zavěšení.

Technické údaje

<p>#ShowMore#</p>

Vše na první pohled

Maximální spotřeba energie: 120 W.
Spektrum růstu spotřeby energie: 60 W.
Spektrum květinové spotřeby energie: 60 W.
Vstupní napětí (AC): 100 - 277 V.

Rozsah vlnových délek: 365 - 780 nm
Hustota toku fotonu (PPF): 342 μmol / s
Účinnost: 2,85 μmol / J
Úhel paprsku: 120 °

Životnost:> 50 000 hodin
Třída ochrany IP: IP65
Hmotnost: 3,8 kg
Rozměry: cca. 400 x 400 x 110 mm

Záruka výrobce: 3 roky

Doplňkové parametry

Kategorie: OSVĚTLENÍ
Záruka: 3 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: