Greenception LED GC-9

Panely od Německé firmy Greenception jsou momentálně nejlepší led grow panely na trhu vůbec. Používají COB čipy CREE a jsou doplněné o menší čipy OSRAM a CREE. Panel má celkový výkon 288 w, ideální pokrytí je pak 100 cm x 100cm max. pokrytí 120 cm x 120cm. Tomuto panelu se nevyrovná žádný jiný panel, má totiž několika násobně více COB čipů, jeho spektrum pro růst,květ je vyladěné do dokonalosti a celý panel je vyroben z vysoce kvalitních součástech, na rozdíl od ohavně vypadajících home made panelů, které bývají velice často poruchové. Panel má úsporu min. 40% oproti HPS.

 

 

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 295
14 999 Kč –10 % 13 489 Kč
Greenception LED GC-9
gc9 1 iso
14 999 Kč –10 %

Technické údaje:

  • Hmotnost: do 6 kg
  • Rozměry: 405x405x75mm
  • Spotřeba energie: max. 288W (včetně ventilátoru)
  • Hustota fotonového toku (15 cm): až 2450 ?mol / m? * s
  • Hustota fotonového toku (30 cm): až 1800 ?mol / m? * s

Řada LED Greenception GC LED byla vyvinuta jako náhrada stávajících sodíkových výbojek za 1: 1. Cílem byl srovnatelný výsledek růstu nebo sklizně s výrazně sníženými náklady na elektřinu.

Všechny moduly jsou přepínatelné. Jak spektrum světla, tak množství energie lze přizpůsobit příslušné fázi. Za tímto účelem jsme vyvinuli 3 různé přepínače pro příslušné požadavky: plné spektrum, růst a kvetení.

Detailní spotřeba energie:

  • Celé spektrum: 128W
  • Růstové spektrum: 32 W
  • Květinové spektrum: 128W

V centru každého cyklu je náš vysoce výkonný čip s plným spektrem COB . Růstový přepínač obsahuje další modré a bílé SMD čipy CREE. Květinový přepínač obsahuje další červené SMD čipy od firmy Osram. Komplexní spektrum je doplněno o 4 menší čipy COB.

Dále je třeba zdůraznit, že vzhledem k povaze čipu COB je pro lidské oko vyzařováno především bílé světlo. To má tu výhodu, že nyní můžete konečně řádně pozorovat rostliny bez dalších komponentů, a tak například v rané fázi zjistit nemoci a / nebo škůdce.

Navíc nyní běží pouze ventilátory, které jsou potřebné pro odpovídající spínací stupně. Při menším výkonu méně světla, pak běží méně větráčků.

Poučení

Protože některé čipy vyzařují infračervené a ultrafialové záření, vypadá to, že čipy nebudou fungovat, protože tyto barevné spektra jsou pro lidské oko neviditelné.

Můžete si pořídit snímky těchto čipů například pomocí fotoaparátu mobilního telefonu nebo je natočit, abyste zjistili, zda svítí.

Doporučujeme použít GC-9 pro boxy až do max. 100x100cm . Pro větší prostory doporučujeme lampu, jako je GC-16.

Doplňkové parametry

Kategorie: OSVĚTLENÍ
Záruka: 3 roky
Ideální pokrytí: 90x90 cm
p:
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
D Avatar autora | 4.12.2020
Potvrzuji recenzi uživatele Seraphim. Opravdu skvělý LED panel. Z osobní zkušenosti neporovnatelné s HPS či "RED-Blue" LED panely shodného příkonu.
5
S Avatar autora | 26.5.2018
Začnem na začiatku :-). Tento produkt nieje štandardným grow panelom v plnom zmysle slova. 9 COB jednotiek ktoré obsahuje boli špeciálne vyvinuté pre hibernáciu, rast a kvetenie rastlín nie na pouličné, izbové alebo industriálne osvetlenie (sem spadá všetko od CFL, MH , HPS a dokonca aj všetky rady tak ospevovaných COB ako napr. CXB3950 ) - poviete si veď a čo veď to rastie a kvitne aj pod CFL ... nuž je tam rozdiel a neporovnateľný ako pri lepiacej schopnosti žuvačky a chemickej kotvy T-rex :-D. Spektrum týchto grow panelov je dokonca špeciálne vyvinuté práve pre medikálne rastliny a jeho tvorca musel pri jeho výrobe siahnuť hlboko do svojho potenciálu aby ho vyvinul. Klobúk dole. Ak pestujete pod umelým osvetlením tak vám môžem k tomuto produktu povedať len toľko, že s najväčšou pravdepodobnosťou nemá konkurenciu a za týmto výrokom si stojím po niekoľko 100 hodinách čítaniia odbornej literatúry zameranej na pestovanie pod umelým osvetlením. P.S. : za tieto peniaze dostanete neporovnateľne viac akoby ste čakali alebo dostali hocikde inde a jedná sa o nemecký výrobok!!! P.P.S. : Produkt v "nočnej fáze" jemnúčko svieti - taká tá imitáci svetla mesiaca - rastliny sa prirodzene naťahujú za ním čo je vhodné najme pre indiky a indikové hybridy. Dalo by sa o Greenception moduloch písať ešte slohy lenže vidieť čo dokážu v praxi vám to nedokáže. Pokiaľ zvažujete kúpu Led osvetlenia tak nehľadajte ďalej lebo nič lepšie v dohľadnej budúcnosti nenájdete. P.P.P.S : Produktu môžem vytknúť jedine relatívne veľkú hlučnosť - cca 30 dB čo môže niekomu pripadať smiešne ale na druhej strane niekomu prekážať. Čo sa týka BTU alebo generácie tepla tak to porovnám s bývalým Mars-hydro 160 panelom : MH pri izbovej teplote cca 22,8°C sa v plnej sile vyštveral na 31+- °C v stane , Greenception GC-9 sa pri izbovej teplote 24,7°C dosiahol solídnych 28,9°C. Teda pri skromnom odhade ak MH stanovil oficiálne 1008 BTU tak Greenception GC-9 ich má cca 400BTU :-D. Na záver poprosím všetkých čo sa dočítali až sem nech si porovnajú spektrum MH 160 a GC-9 a keď sa budete fakt nudiť tak si ho porovnajte ... s hocičím ;-) . P.P.P.P.S. : Toto nieje reklama toto je vážna a neprehnaná recenzia.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: