Greenception LED GC-9 set 2ks

Panely od Německé firmy Greenception jsou momentálně nejlepší led grow panely na trhu vůbec. Používají COB čipy CREE a jsou doplněné o menší čipy OSRAM a CREE. Panel má celkový výkon 288 w, ideální pokrytí je pak 100 cm x 100cm max. pokrytí 120 cm x 120cm. Tomuto panelu se nevyrovná žádný jiný panel, má totiž několika násobně více COB čipů, jeho spektrum pro růst,květ je vyladěné do dokonalosti a celý panel je vyroben z vysoce kvalitních součástech, na rozdíl od ohavně vypadajících home made panelů, které bývají velice často poruchové. Panel má úsporu min. 40% oproti HPS.

Dostupnost Skladem u dodavatele
Kód: 12395
25 619 Kč
Greenception LED GC-9 set 2ks

Technické údaje:

  • Hmotnost: do 6 kg
  • Rozměry: 405x405x75mm
  • Spotřeba energie: max. 288W (včetně ventilátoru)
  • Hustota fotonového toku (15 cm): až 2450 ?mol / m? * s
  • Hustota fotonového toku (30 cm): až 1800 ?mol / m? * s

Řada LED Greenception GC LED byla vyvinuta jako náhrada stávajících sodíkových výbojek za 1: 1. Cílem byl srovnatelný výsledek růstu nebo sklizně s výrazně sníženými náklady na elektřinu.

Všechny moduly jsou přepínatelné. Jak spektrum světla, tak množství energie lze přizpůsobit příslušné fázi. Za tímto účelem jsme vyvinuli 3 různé přepínače pro příslušné požadavky: plné spektrum, růst a kvetení.

Detailní spotřeba energie:

  • Celé spektrum: 128W
  • Růstové spektrum: 32 W
  • Květinové spektrum: 128W

V centru každého cyklu je náš vysoce výkonný čip s plným spektrem COB . Růstový přepínač obsahuje další modré a bílé SMD čipy CREE. Květinový přepínač obsahuje další červené SMD čipy od firmy Osram. Komplexní spektrum je doplněno o 4 menší čipy COB.

Dále je třeba zdůraznit, že vzhledem k povaze čipu COB je pro lidské oko vyzařováno především bílé světlo. To má tu výhodu, že nyní můžete konečně řádně pozorovat rostliny bez dalších komponentů, a tak například v rané fázi zjistit nemoci a / nebo škůdce.

Navíc nyní běží pouze ventilátory, které jsou potřebné pro odpovídající spínací stupně. Při menším výkonu méně světla, pak běží méně větráčků.

Poučení

Protože některé čipy vyzařují infračervené a ultrafialové záření, vypadá to, že čipy nebudou fungovat, protože tyto barevné spektra jsou pro lidské oko neviditelné.

Můžete si pořídit snímky těchto čipů například pomocí fotoaparátu mobilního telefonu nebo je natočit, abyste zjistili, zda svítí.

Doporučujeme použít GC-9 pro boxy až do max. 100x100cm . Pro větší prostory doporučujeme lampu, jako je GC-16.

Doplňkové parametry

Kategorie: OSVĚTLENÍ
Záruka: 3 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: