Greenception LED GC-4

Panely od Německé firmy Greenception jsou momentálně nejlepší led grow panely na trhu vůbec. Používají COB čipy CREE a jsou doplněné o menší čipy OSRAM a CREE. Panel má celkový výkon 128 w, ideální pokrytí je pak 60cm x 60cm max. pokrytí 80cm x 80cm. Tomuto panelu se nevyrovná žádný jiný panel, má totiž několika násobně více COB čipů, jeho spektrum pro růst,květ je vyladěné do dokonalosti a celý panel je vyroben z vysoce kvalitních součástech, narozdíl od ohavně vypadajících home made panelů, které bývají velice často poruchové. Panel má úsporu min. 40% oproti HPS.

 

Dostupnost OUT STOCK
Kód: 1101
7 999 Kč –18 % 6 524 Kč
Greenception LED GC-4
gc4 1 iso
7 999 Kč –18 %

Technické údaje:

  • Hmotnost: cca 4 kg
  • Rozměry: 285x285x75mm
  • Spotřeba energie: max. 128W (včetně ventilátoru)
  • Hustota fotonového toku (15 cm): až 2100 ?mol / m? * s
  • Hustota fotonového toku (30 cm): až 1500 ?mol / m? * s

Řada LED Greenception GC LED byla vyvinuta jako náhrada stávajících sodíkových výbojek za 1: 1. Cílem byl srovnatelný výsledek růstu nebo sklizně s výrazně sníženými náklady na elektřinu.

Všechny moduly jsou přepínatelné. Jak spektrum světla, tak množství energie lze přizpůsobit příslušné fázi. Za tímto účelem jsme vyvinuli 3 různé přepínače pro příslušné požadavky: plné spektrum, růst a kvetení.

Detailní spotřeba energie:

  • Celé spektrum: 64 W
  • Růstové spektrum: 32 W
  • Spektrum květu: 32 W

V centru každého spektra je náš vysoce výkonný čip s plným spektrem COB . Růstový cluster obsahuje další modré a bílé SMD čipy CREE. Květinový cluster obsahuje další červené SMD čipy od firmy Osram. Komplexní cluster je doplněn o 4 menší čipy COB.

Dále je třeba zdůraznit, že vzhledem k povaze čipu COB je pro lidské oko vyzařováno především bílé světlo. To má tu výhodu, že nyní můžete konečně řádně pozorovat rostliny bez dalších komponentů, a tak například v rané fázi zjistit nemoci a / nebo škůdce.

Navíc nyní běží pouze ventilátory, které jsou potřebné pro odpovídající spínací stupně. Při menším výkonu, pak běží méně ventilátorů.

Poučení

Protože některé čipy vyzařují infračervené a ultrafialové záření, vypadá to, že čipy nebudou fungovat, protože tyto barevné spektra jsou pro lidské oko neviditelné.

Můžete si pořídit snímky těchto čipů například pomocí fotoaparátu mobilního telefonu nebo je natočit, abyste zjistili, zda svítí.

Doporučujeme použít GC-4 pro boxy až do max. 80x80cm . Větší rozměry rozhodně vyžadují větší lampu, jako je GC-9.

Doplňkové parametry

Kategorie: OSVĚTLENÍ
Záruka: 3 roky
Ideální pokrytí: 60x60 cm
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AV Avatar autora | 11.5.2019
Drsný světlo!Ventilátor má přijít se spožděním, ale i tak jsem vyzkoušel co světlo dokáže. ve stanu 60x60 se teplota za pomocí 5V ventilátoru držela na 26-27 C a vlhkost 40-50%. Proto jsem mohl rostliny dát ihned pod umělé osvětlení. Rosliny na světlo začali reagovat okamžitě. Co den, to více jde znát síla tohoto světla. Doporučuju!
5
PJ Avatar autora | 23.2.2019
Totální mrda.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: