Greenception GCx 9, LED Grow Light, 270W

Představujeme novou řadu X od společnosti Greenception. Navrženo jako nejlepší volba pro pěstitele střední třídy, kteří hledají maximum pro své rostliny.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Skladem u dodavatele
Kód: 17064
17 795,25 Kč
Greenception GCx 9, LED Grow Light, 270W
nová řada X - zcela přepracována
nahrazuje 400 W NDL lampu
pro pěstitelské boxy do 100 x 100 cm
Dvoukanálové stmívání pro růstové a květinové spektrum
s UV-A a Far-red

Nová řada GCx od německých vývojářů Greenception plynule navazuje na předchozí řadu, pokud jde o kvalitu a výkon - ale s vynikajícími novými funkcemi! Rostoucí lampa GCx 9 LED nahrazuje konvenční NDL s výkonem 400 W a spotřebuje pouze 270 W. Díky svému čtvercovému tvaru umožňuje velmi homogenní osvětlení vašeho indoorového růstu, protože boxy na pěstování mají obvykle čtvercovou základnu. Zde je tento design vhodnější než často podlouhlá LED světla. GCx 9 je vhodný pro pěstovací boxy o ploše 100 x 100 cm v režimu ECO nebo 80 x 80 cm v režimu Boost.

Rozšířené barevné spektrum s UV-A a Far-red

Lidské oko je UV-A velmi neviditelné a je důležitým barevným spektrem (pod 400 nm) pro vaše rostliny. Pozitivně působí na růst kořenů, což zase umožňuje lepší vývoj rostlin. Far-red, kolem 730 nm, je blízko infračerveného světla a je nesmírně důležitá pro zdravý růst rostlin a maximální fotosyntézu. Přidání UV-A a červené barvy do normálního barevného spektra nakonec povede k rychlejšímu a energičtějšímu vývoji a bohatší úrodě.

2-kanálové stmívání, nízká tvorba tepla

Nová řada GCx vám nabízí možnost samostatně a nepřetržitě stmívat modré a červené barevné spektrum, čímž se přizpůsobuje vývojovým fázím vašich rostlin. Místo toho, abyste v počátečních fázích růstu lampu zavěsili výše, abyste zabránili poškození příliš velkým množstvím světla, můžete nyní pomocí 2kanálového stmívání čistě upravit výkon a barevné spektrum lampy. Tím se ušetří až 30% energie, a tedy i peníze. Vzhledem k vysoké světelné účinnosti technologie LED vytvářejí tyto lampy velmi malé množství odpadního tepla. Proto je lze chladit bez ventilátoru, tj. Bez emisí hluku a další spotřeby energie.

Smart Install - flexibilní zavěšení a montáž

Žárovky nové řady X mají všechny inteligentní instalační lištu na boxu řidiče i na světelných pásech. To vám umožňuje instalovat lampu jako kompaktní jednotku nebo světelné pásy až do vzdálenosti 5 m. Háček nebo oko s pojistnou maticí se jednoduše zasunou do lišty Smart Install a lze je potom kombinovat s kabelovými ráčnami apod. Velký posuvný rozsah v kolejnicích poskytuje velmi širokou škálu možností zavěšení.

Technická data:

Spotřeba energie: 270 W.
Síťové napětí: 100 - 277 V
Spotřeba energie: 1,08 - 2,5 A
Rozsah vlnových délek: 365 - 780 nm
Hustota toku fotonu (PPF): 769 μmol / s
Účinnost: 2,85 μmol / J
Rozměry: 600 x 600 x 110 mm
Hmotnost: 7,5 kg
Úhel záření: 120 °
Pasivní chlazení, tiché a energeticky úsporné
přípustná teplota okolí: -5 ° C až +40 ° C
max. rel. vlhkost: 90% RH
Životnost: 50 000 h
IP 65

Rozsah dodávky:

1x ovladač se stmívačem a zasunutím
3x LED pásek 60 cm
1x zástrčka zařízení 1,5 m
2x plstěné podložky
2x křídlové šrouby
Sada ocelových kabelů 2x karabina
2x ocelový nosník

Doplňkové parametry

Kategorie: OSVĚTLENÍ
Záruka: 3 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: