Greenception, GCx 5solo, 150W

Představujeme novou řadu X od společnosti Greenception. Navrženo jako nejlepší volba pro pěstitele střední třídy, kteří hledají maximum pro své rostliny.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Skladem u dodavatele
Kód: 17076
9 564,07 Kč
Greenception, GCx 5solo, 150W
nová řada X - vylepšené funkce
pro plochy do 30 x 150 cm
plynulé stmívání
s UV-A a Far-red

Nová řada GCx od německých vývojářů Greenception plynule navazuje na předchozí sérii z hlediska kvality a výkonu - ale se skvělými novými funkcemi! Tato štíhlá LED růstová lampa je ideální pro širokou škálu aplikací. Ať už chcete osvětlit řízky, mladé rostliny nebo oblasti vaší pěstitelské krabice, kde je stále příliš tma - GCx 5solo vždy poskytuje dobrý obraz. Je vhodný pro oblasti 30 x 150 cm v režimu ECO nebo 30 x 120 cm v režimu Boost.

Rozšířené barevné spektrum s UV-A a Far-red

Lidské oko je UV-A velmi neviditelné a je důležitým barevným spektrem (pod 400 nm) pro vaše rostliny. Pozitivně působí na růst kořenů, což zase umožňuje lepší vývoj rostlin. Far-red, kolem 730 nm, je blízko infračerveného světla a je nesmírně důležitá pro zdravý růst rostlin a maximální fotosyntézu. Přidání UV-A a červené barvy do normálního barevného spektra nakonec povede k rychlejšímu a energičtějšímu vývoji a bohatší úrodě.

Plynulé stmívání, nízká tvorba tepla

Nová řada GCx vám nabízí možnost nepřetržitě ztlumovat energii a přizpůsobit ji tak vývojovým fázím vašich rostlin. Místo toho, abyste lampu v raných stádiích růstu pověsili výše, abyste zabránili poškození příliš velkým množstvím světla, můžete nyní upravit výkon lampy čistě pomocí stmívání. Tím se ušetří až 30% energie, a tedy i peníze. Díky vysoké světelné účinnosti LED technologie produkují tyto lampy velmi malé množství odpadního tepla. Proto je lze chladit bez ventilátoru, tj. Bez emisí hluku a další spotřeby energie.

Smart Install - flexibilní zavěšení, nízká výška

Žárovky nové řady X mají na světelných pásech Smart Install rail. Háček nebo oko s pojistnou maticí se jednoduše zasunou do lišty Smart Install a lze je potom kombinovat s kabelovými ráčnami apod. Protože modely Solo jsou vysoké pouze 32 mm (bez háčků), lze je pomocí dodávaných šroubovacích ok připevnit přímo na horní tyče vašeho pěstitelského boxu - důležitý bod, zejména u malých pěstitelských boxů s nízkou výškou.

Technická data:

Příkon: 150 W.
Síťové napětí: 100 - 277 V
Spotřeba energie: 0,54 - 1,50 A
Rozsah vlnových délek: 365 - 780 nm
Hustota toku fotonu (PPF): 427 μmol / s
Účinnost: 2,85 μmol / J
Rozměry: 1000 x 90 x 32 mm
Hmotnost: 4,18 kg
Úhel záření: 120 °
Pasivní chlazení, tiché a energeticky úsporné
přípustná teplota okolí: -5 ° C až +40 ° C
max. rel. vlhkost: 90% RH
Životnost: 50 000 h
IP 65

Rozsah dodávky:

1x ovladač se stmívačem
1x LED pásek 100 cm
1x zástrčka zařízení 1,5 m
2x plstěné podložky
2x křídlové šrouby
Sada ocelových kabelů 2x karabina
2x ocelový nosník

Doplňkové parametry

Kategorie: OSVĚTLENÍ
Záruka: 3 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: