Bacha na padělky

                                          

                 Mars pro II 320Mars Pro II                Reflector 192    Mars Reflector    Mars II 1600  Mars II

Na českém internetu se denně setkáváme s padělky, hlavně značky Mars Hydro a mezi padělkem a originálem je v tomto případě opravdu obrovský rozdíl.

1. Pravidlo zní: Pokud to vypadá jako Mars Hydro, ale nemá to logo je to 100% padělek

2. Jsme jediní oficiální dodavatelé této značky pro Českou a Slovenskou republiku,  nákup jinde Vám nikdy rozmlouvat nebudeme, mějte ale na paměti že v případě reklamace, nebo potřeby oprav se vystavujete velikým problémům.

 

 

LED světla pro pěstování jsou dnes na vzestupu, a s tolika druhů světel na trhu, můžete být trochu v rozpacích při výběru správného světla.Z porovnávání hodnot PAR a lumenů , můžete být trochu zmatení, ale s našimi dlouholetými zkušenostmi v oboru vám zde dáme několik tipů podle kterých se můžete řídit.

příkon LED SVĚTLA(Vstupní výkon)

Skutečný příkon světla je úplně první věc kterou byste se měli zabývat.Snadno narazíte na lampy slibující až neuvěřitelný výkon za velice nízkou cenu.
Vždy se zajímejte o příkon(příkon je energie která je dodávána světlu),někteří výrobci často uvádí pouze zkreslený výkon a příkon uvedou někde malým písmem a nebo vůbec.Pokud vám někdo nabízí lampu s 2000w a tvrdí že má příkon jen 200w jde o podvod,tato lampa vás akorát tak zklame. Většinou mají kvalitní led světla příkon rovnající se cca. 1/3 výkonu světla i více.

 

LED  ChiPY

Led čipy jsou hlavní složkou lampy. 5 Watt diody by měly umožnit hlubší proniknutí do rostlin vrchlíku což vede k méně pupenům. Použití 5 watt diod může mít za následek více tepla ve srovnání s 3 Watt diody. 3 watt diody nebo 5 watt to už záleží na osobní preferenci koncového uživatele.
Poznámka : Neexistuje žádná věc jako 10W dvojité čipy, prosím, nenechte se oklamat.

 

Spektrum


V průběhu různých fází růstu rostliny vyžadují různé tipy světla. Modré spektrum je nezbytné pro vegetativní růst. V průběhu etapy kvetení, je zapotřebí spektrum červené.
Ideálně navržené led světla pro rostliny by měly produkovat přesně ten správný druh světelného spektra, které rostliny potřebují, a neplýtvat energií vyzařující světlo v daném pásmu spektra, které rostlina nepotřebuje. Naše technologie nám umožňuje naladit kmitočtová pásma systému tak, že poskytují optimální světelné spektrum s cílem maximalizovat růst a zároveň šetří energii (a účty za elektřinu). 

Velikost. Hmotnost. Množství LED diod

Velikost, hmotnost, množství LED diod světla jsou také důležité faktory, když se rozhodnete investovat do LED světla. Mnoho lidí může ignorovat tyto drobné detaily, ale můžete podle nich snadno zjistit jaké světlo je kvalitní. Porovnáváme-li světlo, měli by jsme věnovat pozornost zvláště přehnaným reklamám.
Poznámka : V těchto dnech, určitá 1000W světlo s bílým pláštěm mají pouze 100ks ledek a 100W příkon a slibují tzv. dvojité 10W čipy. Velikost / hmotnost tohoto 1000W světla je téměř stejná nebo menší než Mars 300w světla. Nejsme schopni zastavit tyto pochybné prodejce prodávat výrobky zákazníkům, takže tady důrazně doporučujeme zákazníkům dávat pozor při nakupování!

 

Čtěte také 

článek o výhodách led pěstování