MIRACLE-GRO AEROGARDEN PRO BLACK

S pomocí Miracle-Gro AeroGarden hydro systému přenesete zahradu do svého domu. Prestižní Americká značka vyvinula tento inteligentní systém pro pěstování salátů, bylinek, zeleniny a mnoho dalších rostlin. V hydro systému může současně růst až 6 rostlin, pod velice silným 20 watt led panelem, který má dokonalé spektrum a dodá rostlinám maximum potřebného světla. Snadno nastavitelný systém umí nastavit vyp. a zap. světla a upozorní vás pokud dojde rostlinám voda. Součástí setu je i šest semen: Genovese bazalka, thajská bazalka, tymián, petržel, kopr a máta, nebo si jednoduše můžete zasadit své vlastní semínka. Ideální dárek pro všechny milovníky pěstování.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 345
12 299 Kč –59 % 4 999 Kč
MIRACLE-GRO AEROGARDEN PRO BLACK
71Z z7ORcmL. SL1000
Novinka
12 299 Kč –59 %

MIRACLE-GRO AEROGARDEN PRO BLACK

71hB0TV4BmL._SL1000_

VÝROBEK

Představte si, že můžete po celý rok sklízet čerstvé bylinky a zeleninu u sebe doma. S Miracle-Gro AeroGarden můžete pěstovat čerstvé bylinky, saláty, květiny a čerstvou zeleninu! 

AeroGarden přední světový výrobce pěstebních systémů! V této zahradě můžete pěstovat až šest rostlin, kterým se bude dařit skvěle díky silné 20 Watt LED lampě ve full-spektru. LED lampa má ideální spektrum pro rostliny, takže velice rychle dosáhnete bohaté úrody. S optimálním osvětlením a vyváženým dodávkám vody a živin rostou rostliny v AeroGarden pětkrát rychleji než u běžných lůžek.

Snadné nastavení ovládacího panelu vás provede až do konce. Automatické zapínání a vypínání lampy zajišťuje optimální podmínky ve vaší zahradě a budete dostávat upozornění na přidávání vody a hnojiv.

AeroGarden Harvest je během pár minut připravený k použití a bez použití nářadí. Přidejte semínko, nalejte vodu, přidejte hnojivo a můžete sedět a relaxovat! Vše, co potřebujete k pěstování je už zahrnuto v ceně!

Součást balení:

Hydro systém, 6x semen, hnojivo

 

Doplňkové parametry

Kategorie: prodej ukončen
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: