MILLS BASIS A&B

Základní, dvousložkové, silně koncentrované, organicko-minerální hnojivo.

Varianta:
Dostupnost Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Kód: 13811/500 13811/1L 13811/5L 13811/10L 13811/20L Zvolte variantu
467 Kč 637 Kč 1 885 Kč 3 379 Kč 5 719 Kč od 467 Kč

Základní, dvousložkové, silně koncentrované, organicko-minerální hnojivo.

Výhoda konceptu dvousložkových hnojiv spočívá v možnosti okamžitého poskytnutí všech výživových složek ve vysoké koncentraci, potřebných pro skvělé výsledky v růstové i květové fázi, aniž by docházelo k nechtěné reakci jednotlivých mikro a makro prvků, draslíku s vápníkem apod. Naopak obyčejná hnojiva, určená jen pro růst či květ, nemohou logicky obsahovat vše, co by rostliny dokázaly zužitkovat a proto je nezbytné doplňovat je celou škálou dalších produktů, což je nejen nepraktické, ale i ekonomicky a časově náročnější.

Dvousložková hnojiva nemají označení A a B nadarmo – mikroživiny a vápník obsažený ve složce A je nutné přimíchat do zálivky jako první z důvodu lepší korekce pH. Složka A má načervenalou barvu, což značí přítomnost červeného železa, zatím co složka B je čirá, protože obsahuje makro živiny jako Fosfor (P) a Draslík (K).
Dávkování dvousložkových hnojiv musí být vždy shodné. Přidáme-li např. 4ml složky A, musíme vždy přidat i stejné množství složky B. Jediná výjimka může nastat u zkušenějších pěstitelů, u kterých mohou náročnější kultivary vykazovat známky deficitu určitého prvku. V tomto případě mohou nadávkovat složku, obsahující potřebnou živinu ve větší míře.

 

Dávkování: viz.aplikační tabulka. Množství je shodné pro všechna pěstební média a všechny způsoby pěstování včetně hydroponie.

  • Růstová fáze:
    -5 ml (ze složky A i B) na 10 litrů vody

 

  • Květová fáze:

1. týden: 10 ml (ze složky A i B) na 10 litrů vody

2. týden: 12,5 ml (ze složky A i B) na 10 litrů vody

3. - 4. týden: 15 ml (ze složky A i B) na 10 litrů vody

5. - 6. týden: 17,5 ml (ze složky A i B) na 10 litrů vody

7. - 8. týden : 30ml

9. týden: Flush

 

Upozornění: Pokud máte produkty Mills v oranžovém balení, jedná se o regular verzi, ta se od high concentrade verze  (červené balení) liší jen svou koncentrací, což se projevuje na dávkování. V případě, že máte ve své sadě hnojiv zastoupeny jak červená, tak oranžová balení, neváhejte nás kontaktovat pro sestavení individuálního plánu hnojení. 

Doplňkové parametry

Kategorie: prodej ukončen
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: