Fluence SPYDR 2p

SPYDR 2p of Fluence je LED světlo pro kompletní cyklus pěstování v zahradách, které bylo vyvinuto pro vysokou kultivaci PPFD a je špičkovým řešením pro profesionální domácí pěstitele.  

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 13094
47 070 Kč
Fluence SPYDR 2p
spydr 2p diagonal
Novinka

SPYDR 2p je osvětlení pro komerční pěstování pro celý cyklus růstu, s možností škálování od vegetativního růstu po vyšší intenzitu světla v květu. Pro dosažení optimálních výsledků doporučujeme SPYDR 2p nasazený v prostředích s suplementací C02 mezi 800-1400 ppm ve fázi reprodukčního růstu kvůli vysokým hladinám PPFD. SPYDR 2p navazuje na výkon SPYDRx PLUS předchozí generace.

PPF: 1600 umol / s
Účinnost: 2,5 umol / J
Výkon: 645W

Svítidla SPYDR 2p jsou vhodná pro provoz při okolních teplotách klidného vzduchu od -10 ° C (-23 ° F) do 35 ° C (95 ° F). Provozní teploty SPYDR 2p se pohybují mezi 25 ° C a 30 ° C nad teplotou okolního vzduchu. Vezměte prosím na vědomí: Při montáži svítidel SPYDR musí být mezi horní částí svítidla a povrchem, pod kterým je upevněna, mezera minimálně 2,5 cm nebo větší, aby bylo umožněno odpovídající proudění vzduchu.

K zajištění účinného chlazení doporučujeme alespoň jeden průtok vzduchu ft3 / S. Správný průtok vzduchu také zvýší maximální vhodnou provozní teplotu a prodlouží životnost systému.

Doplňkové parametry

Kategorie: prodej ukončen
Záruka: 5 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: