Bonanza Sanlight Q4W bench model(0,35m2)

Mini Grow box se světlem Sanlight Q4W 150W. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 13688
24 705,27 Kč
Bonanza Sanlight Q4W bench model(0,35m2)

Specifikace
Velikost (h x š x d): 119 x 61 x 61 cm
Materiál: PVC / XPS / PVC sendvičové panely
Povrch ~ 0,35 m2, prostor pro 9 x 6,5 l nádob, 4 x 11 l nádob
Větrání: Winflex 185M3 za hodinu, včetně tlumiče hluku.
Filtr: Prima Klima K2600, 240M3 / h
Světlo: Sanlight Q4W, 150 Wattů
Časovač: Legrand Omnirex
Záruka: 1 rok na všechny technické díly

Mini Grow box s  led světlem Sanlight Q4W 150W.
Snadné použití a instalace.

Stejně jako ve všech našich pěstebních boxech můžete pěstovat své oblíbené rostliny a bylinky doma i v modelu Bonanza Bench model Sanlight Q4W. Celoročně. Kabinet je dodáván „plug & play“. Za svůj název vděčí svým rozměrům, které jsou srovnatelné s rozměry malého, lavičkového modelu, lednice. Protože skříň má posuvné dveře, tak pro skládací dveře nepotřebujete další prostor. Dveře jsou odnímatelné, aby se vytvořil další přístup. To usnadňuje práci s rostlinami.
Na péči o rostliny nebudete potřebovat tolik času, protože skříňka je plně automatizovaná a sama dělá téměř všechno. Kromě zalévání, ale pro tuto skříňku máme také nějaké vhodné automatické zavlažovací systémy.

Sanlight Q4W

Toto rakouské led světlo, kterým je kabinet vybaven, je jedním z nejlepších na trhu. Sanlight Q4W je speciálně navrženo pro použití v malých a nízkých pěstebních místnostech. 
Ve vzdálenosti 25 až 40 cm nad vrškem rostlin lampa rozptyluje světlo dokonale. Spektrum Q4W je vhodné jak pro listové, tak i květové rostliny.
Zvláště rostliny, které milují hodně světla, se pod touto lampou cítí velmi dobře.

 

Výše uvedené měření bylo provedeno s odstraněnými dveřmi. To vysvětluje, proč jsou hodnoty ve spodní části tabulky (kde byly dveře) o něco nižší než na zadní straně

Štíhlý design Q4W vám umožňuje zavěsit lampu hned vedle, místo pod ventilátorem a uhlíkovým filtrem. Nyní můžete lampu pomocí dodaných tahů zvednout proti stropu a ušetřit tak vzácnou výšku.

Udržitelný systém

LED technologie se vyvíjí rychlým tempem. Dnešní lampa může být zítra zastaralá. Společnost Sanlight se na to připravila výměnou hlavních modulů Q4W. Když tedy dorazí nové technologické poznatky, stačí vyměnit 4 moduly za „nejmodernější“ za relativně málo peněz.
Model Bonanza Bench je dodáván s časovačem Legrand Omnirex, což vám dává možnost nastavit čas hodin, kdy bude světlo zapnuto, v závislosti na vašich požadavcích na rostliny.

Tichý a bez zápachu

Sanlight je pasivně chlazené světlo. To znamená, že k ochlazování světla nejsou potřeba žádné ventilátory. Ventilátory obvykle produkují velké množství hluku. K ochlazování dochází pomocí velkých hliníkových chladičů. Kromě minimálního hluku produkovaného systémem odsávání vzduchu je model Bonanza Bench zcela tichý.
Všechny modely Bonanza Bench jsou vybaveny tlumičem hluku, který snižuje hluk proudu vzduchu pro systém odsávání vzduchu. Předtím, než je vzduch odsáván, bude nejprve filtrován přes uhlíkový filtr a odstraňuje tak nežádoucí pachy. Uhlíkový filtr vydrží přibližně rok a lze jej snadno vyměnit za nízkou cenu.

Proud čerstvého vzduchu

Odsávací ventilátor odvádějící vzduch vytváří pod skříní podtlak, a tím přivádí čerstvý vzduch do tří vstupů G-nástrojů. Vstupy umožňují přívod čerstvého vzduchu bez toho, aby světlo unikalo nebo vnikalo do skříně.
Při umísťování kultivačního boxu vždy ponechte 5 cm od zdi, aby byl dostatek místa pro dostatečný průtok vzduchu.

Doplňkové parametry

Kategorie: prodej ukončen
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: