Bonanza Sanlight Q4W (0,35m2)

Bonanza mini growbox s LED světlem Sanlight Q4W.

 

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 13682
28 025 Kč
Bonanza Sanlight Q4W (0,35m2)

Specifikace:

Velikost (h x š x d): 176 x 61 x 61 cm
Materiál: PVC / XPS / PVC sendvičové panely
Povrch ~ 0,35 m2, prostor pro 9 x 6,5 l nádob, 4 x 11 l nádob
Větrání: Winflex 185M3 za hodinu, včetně tlumiče hluku.
Filtr: Prima Klima K2600 240M3
Časovač: Legrand Omnirex
Světlo: Sanlight Q4W
Záruka: 1 rok na všechny technické díly

Pěstební box s LED světlem Sanlight Q4W 
Bonanza 0,35 m2 se světlem Sanlight Q4W je pěstební skříň, která vydrží po celý život. Hliníkové profily, konektory a sendvičové panely z PVC vytvářejí robustní konstrukci. Také světlo Sanlight je navrženo pro dlouhodobé používání. Když v budoucnu inovace překoná současný stav techniky, LED diody Q4W mohou být upgradovány na nejmodernější verzi díky výměnným modulům.

Diskrétnost
Pěstební box Bonanza má velmi neutrální vzhled, což znamená, že může být umístěn všude, aniž by přitahoval nežádoucí pozornost. Kompaktní formát 61 x 61 cm usnadňuje umístění ve vašem domě nebo bytě.
Skříňka je lehká, těsná, velmi tichá a vybavená uhlíkovým filtrem k odstranění všech nežádoucích pachů. V případě potřeby můžeme dodat i zámky.

Špičkový Growbox
Díky nezničitelnému exteriéru je technická instalace nejvyšší kvality. Sanlight Q4W je jedním z nejlepších LED na trhu. Při použití pouze 150 W elektřiny bude váš účet za elektřinu jen o něco málo měsíčně navíc. Q4W má plné spektrum. Světlo lze použít jak pro fázi růstu, tak pro kvetení. Q4W můžete zavěsit velmi blízko k vašim rostlinám. Nejlepší výsledky, které jsme měřili, byly mezi 25-40 cm. Sanlight Q4W je vybaven čočkou, která umožňuje průnik světla hluboko dolů, což vám dává lepší výsledky pod vrchlíkem rostliny na rozdíl od led bez čočky.
Výška boxu na pěstování je 176 cm, což vám umožní pěstovat velmi velké rostliny.

 S úžasným světlem Q4W získáte odsávač vzduchu, čištění vzduchu, přívody vzduchu a časovač. Vše předem smontované, takže můžete začít pěstovat okamžitě.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: prodej ukončen
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: