Bonanza G-bars 150W (0,35m2)

Plně vybavená pěstební skříň Bonanza  s LED světlem 3x G-Bar  50W. Připravená k okamžitému používání.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 13670
21 384 Kč
Bonanza G-bars 150W (0,35m2)

Objevte nový způsob pěstování!
Plně vybavená pěstební skříň Bonanza  s LED světlem 3x G-Bar 50 W. Tato skříň je dodávána připravená k použití. Stejně jako všechny skříně Bonanza 0,35 m2 přichází s mini ventilátorem, filtr je namontovaný uvnitř tlumiče. Když je odsávací ventilátor zapnutý, vytváří se pod růstovým boxem podtlak, čímž se čerstvý vzduch bohatý na C02 nasává do skříně Bonanza pomocí vstupů vzduchu G-tools. Takže čerstvý vzduch může vniknout, aniž by světlo uvnitř kabiny mohlo unikat. Jediný způsob, jak vypouštět vzduch, je pomocí odsávacího ventilátoru a uhlíkového filtru, a proto je veškerý vzduch odváděný zevnitř nejprve filtrován od nežádoucích pachů.

G-Bars 150 W jsou opravdu rozdílné.
Nejlepší rozptyl světla pro váš pěstebníí prostor je vytvořen pomocí LED tyčového osvětlení, které je namontováno na hliníkovém rámu. ten pokrývá téměř celou pěstební plochu Bonanza 0,35 m2.
Dokonce i ty nejvzdálenější rohy pěstební plochy přijímají téměř stejné množství světla (viz obrázek 1). Tím se zabrání tomu, aby rostliny umístěné dále od světla zaostávaly ve vývoji.
Vzhledem k tomu, že LED diody jsou namontovány v lištách, jsou relativně daleko od sebe. To a zároveň široký úhel, pod kterým je světlo vyzařováno, umožňuje zavěšení světel nízko nad rostlinami.

 

Parametry:

Velikost (h x š x d): 176 x 61 x 61 cm
Materiál: PVC / XPS / PVC sendvičové panely
Plocha ~ 0,35 m2, prostor pro 9 x 6,5 l nádob, 4 x 11 l nádob
Větrání: Winflex 185M3 za hodinu, včetně tlumiče hluku.
Filtr: Prima Klima K2600 240M3
Časovač: Legrand Omnirex
Světlo: G-tyče 150 W.

Doplňkové parametry

Kategorie: prodej ukončen
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: