ONA Block Polar Crystal 170 g

Neutralizátory zápachu ONA. Číslo jedna na trhu a několikanásobný vítěz soutěží. S ONA neutralizátory nechtěné zápachy jednoduše zmizí.
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Kód: 10445
315,08 Kč
ONA Block Polar Crystal 170 g

Odstraňovač zápachu ONA Block je malý tichý pracovní nástroj pro netoxické odstraňování a přirozenou eliminaci zápachu. Umístěte jej kamkoli, kde se vyskytují nežádoucí pachy, a počkejte, až výrobek začne působit. Odstraňuje zatuchlé pachy a eliminuje pachy v domácnosti pomocí přírodních esenciálních olejů, které se včas uvolňují. Ať už jej umístíte do sportovní tašky, vstupní skříně nebo pod sedadlo v autě, neutralizuje i ty nejsilnější pachy, aniž by si toho někdo všiml. návod k použití: Vložte jej do tašky na cvičení, do vstupní skříně nebo pod sedadlo auta.

Návod k použití: Používání ONA je rychlý a snadný způsob, jak eliminovat pachy v domácnosti a odstranit zatuchlé pachy u jejich zdroje. Jednoduše otevřete a vystavte vzduchu nebo vyjměte blok z nádoby. Doba působení bloku se liší, ale bude účinný přibližně 4 týdny vzhledem k proudění vzduchu a prostředí v okolí bloku.

Bloky ONA jsou k dispozici ve vůních Fruit Fusion, Apple Crumble, PRO, Fresh Linen, Polar Crystal, Tropics a zcela nové vůni Lemongrass!

Doplňkové parametry

Kategorie: ONA
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: