William Texier - Hydroponie pro každého

Základní průvodce do světa hydroponie.
 
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Do 7 dnů
Kód: 10739
459 Kč
William Texier - Hydroponie pro každého
Hydroponie pro každého
Vše o domácím zahradničení
 
Tato bohatě ilustrovaná bible o hydroponickém zahradničení zvýší vaše sklizně tak, jak vás nikdy nenapadlo, že je to možné .
 
Základní zahradnické high - tech instalace, tipy pro začátečníky a know- how pro ostřílené profesionály. Vše, co jste kdy chtěli vědět o umění hydroponii.
 
AUTOR
William Texier se narodil v Paříži . Nejprve studoval Institut national de Gemmologie ve Francii, pak na geologickém ústavu v Los Angeles. V roce 1985 objevil hydroponii a ta se stala jeho vášní. On a Lawrence Brooke, jeho dlouholetý přítel, vyvinuli aeroponii. O několik let později, začal jeho první úkol v oblasti výzkumu a vývoje na White Owl WaterFarm v Sebastopolu, v Kalifornii.
V roce 1994 se vrátil do Francie a založil General Hydroponics Europe s jeho manželkou, Noucetta Kehdi .
 
William Texier je skutečný inovátor v hydroponickém průmyslu. V roce 2004 vytvořil a patentoval « bioponii » ( organická hydroponie ). V současné době řídí výzkum a vývoj na General Hydroponics v Evropě a na mezinárodní úrovni s týmem výzkumníků z různých oddělení University of California. Publikuje články a vede semináře po celém světě. S třiceti lety praxe v oboru je považován za jednoho z nejvíce informovaných odborníků na hydroponii po celém světě. Hydroponie pro každého byla přeložena do půltuctu jazyků .
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MF Avatar autora | 19.8.2020
Super kniha
5
JK Avatar autora | 28.5.2019
Velice spokojen.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: