Výhody LED pěstování

LED pěstování se stalo velice populárním po celém světě, například v Americe úplně nahradilo výbojky a HPS.

Ve zkratce

LED světla mají minimálně 5x delší životnost, takže za dobu fungování jednoho LED panelu vyměníte 5 výbojek. LED světla se na rozdíl od výbojek dají opravit, nabízíme záruční (3 roky) i pozáruční servis.

Ušetříte za předřadník, kabeláž a další součástky s tím spojené, k LED pěstování potřebujete pouze odtah vzduchu a větrák, pokud pěstujete v uzavřeném prostředí.

Potěší také snadná instalace, pouze zavěsíte lampu a nastavíte na růst nebo květ.

LED světla vyzařují o dost méně tepla než výbojky, jen okolo 35 °C, lampy tedy můžete dát podstatně blíže k rostlinám a zlepšit tím jejich růst.

Jak funguje

Některé rostliny mohou těžit z plného rozsahu spektra, ale většina rostlin ho nedokáže efektivně využívat. Ve skutečnosti vnitřní struktury, které absorbují světlo uvnitř rostlin (chlorofyl a karoten), absorbují světlo v rozmezí dvou jednotlivých délek. LED Grow světla dodávají energii, kterou rostliny potřebují v přesných částech spektra, které jsou nejúčinnější pro zdravý a konzistentní růst a květ rostlin. Není tedy třeba pokrývat celé spektrum, ale pouze jeho část, tím dochází k úspoře energie a zlepšení růstu, květu a zdraví rostlin a zeleniny.

Obrázek článku

Připravili jsme porovnání s dosud hojně používanými výbojkami a HPS. Grafy jsou vypočítány pro 600 W.

12

Nikdo vám nedá záruku na výbojku, ale na panel vám záruku dát můžeme.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení