Air-Pot® květináč, 1L

Nejmenší provzdušněné květináče Air-Pot® 1L s ideálním odvodňováním. Výška 14,5cm, průměr 12,1cm. Jednoduchá konstrukce, perfektní výsledky.
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
3.10.2023
Kód: 107441GC
39 Kč
Air-Pot® květináč, 1L

Dlouholetý výzkum a praxe s pěstováním všech typů rostlin dovedly květináče Air-pot k dokonalosti. Unikátní konstrukce garantuje maximální provzdušněnost kořenového systému, zvýšený příjem živin i vody a optimální odvodnění pěstebního substrátu. Díky tomu jsou kořeny silnější, růst rychlejší, rostlina zdravější a sklizeň výnosnější.

Květináč lze napojit na automatické zavlažovací systémy, samozřejmě umožňuje i ruční zalévání. Je vhodný pro všechny typy substrátů.

Nejmenší Air-pot® 1L je vhodný pro všechna pěstební média – mapito, keramzit, půdní mixy, kokos. Je použitelný při pěstování venku i uvnitř. Minimální rozměry naznačují, že je určen pro nejmenší rostliny, sazenice apod. Pokud chcete silné kořeny hned od začátku, není co řešit. 100% recyklovatelný květináč Air-pot 1L se skládá ze stěny, dna a fixačního šroubku.

Jednoduchá instalace, snadné používání i nenáročná manipulace jsou samozřejmostí. Průměr: 12,1cm Výška: 14,5cm Objem: 1L.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: