Lumatek Attis 200W

Attis 200W Pro LED by Lumatek.... pěstební LED osvětlení od Lumatek.
 
Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 228/B17
7 634,25 Kč
Lumatek Attis 200W

Díky pokrokům v technologii a výkonu příslušenství je nyní vysoce kvalitní zahradnické osvětlení LED spolehlivou možností nabízející značnou návratnost investic pěstitelům. Lumatek s plným spektrem zahradnických LED řešení vyvažuje kvalitu světla (spektra) s kvantitou světla (intenzitou a dobou trvání) dostatečnou k tomu, aby poskytovalo jednozdrojové osvětlení pro celý růstový cyklus od vegetativního přes období květu.

Řada Lumatek Attis je řada plnospektrálních LED pěstovacích světel s LED diodami LUMLED a stmívatelnými ovladači Lumatek. Toto svítidlo s nízkou hmotností je k dispozici ve verzích 300 W (plocha 1 m2) a 200 W (plocha 0,8 m2) a je ideální jako jediné zdrojové nebo doplňkové osvětlení pro pěstování, vegetativní a kvetoucí období růstu plodin pěstovaných uvnitř.

Řada LED diod vytváří rovnoměrné šíření světla na krátkou vzdálenost od plodiny, což umožňuje dobré proniknutí vrchlíku bez aktivních bodů a nadměrného tepla. Inovativní chladič a použití pasivní přirozené konvekce eliminují potřebu ventilátoru, snižují hlučnost a výrazně zvyšují životnost svítidla, protože nemá žádné pohyblivé části.

Attis je vysoce efektivní svítidlo pro pěstování světla s modelem 200 W, které produkuje 460 µmol / s PPF s účinností 2,3 µmol / J (účinnost svítidla) a je ideální pro pěstební plochu 0,8 x 0,8 m.

Funkce:

Vysoká účinnost 2,3 umol / J
Vysoký výstup PPF pro vysokou intenzitu 460 µmol / s
Vysoce kvalitní ovladače Lumatek LED
Horní LED zásobník
Vyvážené celé spektrum
Kompaktní design ideální pro pěstební plochu 0,8 x 0,8 m (2,6 'x 2,6')
Plně stmívatelné
Plug & Play
 

Plné spektrum

Řešení Lumatek LED pro pěstování světla využívají směs bílých, tmavě červených a daleko červených LED k vytvoření vysoce účinného zdroje světla kalibrovaného tak, aby poskytoval vysokou intenzitu, stabilní a jednotný výstup pro optimální absorpci světla.

Předchozí generace LED pěstovacích světel používaly směs královských modrých a tmavě červených LED k cílení absorpčních vrcholů chlorofylu. I když tato řešení fungovala přiměřeně, vynechala důležitá spektra pro kvalitní růst rostlin, postrádala průnik hustými baldachýny a poskytovala špatnou viditelnost pro kontrolu a údržbu pěstebních místností.

Pasivní chlazení

Inovativní design a pokrok společnosti Lumatek v technologii LED vytvořil vysoce výkonné světlo LED s pasivním chlazením konvekcí. Tento design bez ventilátoru znamená žádné pohyblivé součásti, takže svítidla Lumatek LED jsou mimořádně robustní s dlouhou životností a pracují tiše.

Zahrnuté položky:

1 x Attis 200W LED svítidlo (včetně ovladače LED a stmívače)
1 x napájecí kabel
2 x kovové věšáky na kabely
1 x Manual

LUMATEK_STAMPS_all

 

Doplňkové parametry

Kategorie: OSVĚTLENÍ
Záruka: 5 let
Spektrum: Plné
Čemu dáváš přednost?: Úspora energie, Vysoce kvalitní světla, Made in Europe
Hmotnost: 3.9Kg
Náhrada za: 400w HPS
Napájení: 200W
Oblast pokrytí: > 60x60cm
PPf: 460 µmol/s
Rozměry: 508x508x86 mm
Stmívatelné: 20%-40%-60%-80%-100%
Typ: Led Grow Panel
Účinnost: 2.3 µmol/J
Vstup: 220-240V, 50-60Hz
Životnost: 60000 Hod

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: