Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Lumatek Attis 300W

Kód: 228/B18
12 275,66 Kč 10 145,17 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Attis 300W Pro LED by Lumatek.... pěstební LED osvětlení od Lumatek.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dostupné od 25.7.2020

Díky pokrokům v technologii a výkonu příslušenství je nyní vysoce kvalitní zahradnické osvětlení LED spolehlivou možností nabízející značnou návratnost investic pěstitelům. Lumatek s plným spektrem zahradnických LED řešení vyvažuje kvalitu světla (spektra) s kvantitou světla (intenzitou a dobou trvání) dostatečnou k tomu, aby poskytovalo jednozdrojové osvětlení pro celý růstový cyklus od vegetativního přes období květu.

Řada Lumatek Attis je řada plnospektrálních LED pěstovacích světel s LED diodami LUMLED a stmívatelnými ovladači Lumatek. Toto svítidlo s nízkou hmotností je k dispozici ve verzích 300 W (plocha 1 m2) a 200 W (plocha 0,8 m2) a je ideální jako osvětlení s jediným zdrojem nebo jako doplňkové pěstování pro propagaci, klonování, vegetativní a kvetoucí období růstu plodin pěstovaných uvnitř.

Řada LED diod vytváří rovnoměrné šíření světla na krátkou vzdálenost od plodiny, což umožňuje dobré proniknutí vrchlíku bez aktivních bodů a nadměrného tepla. Inovativní chladič a použití pasivní přirozené konvekce eliminují potřebu ventilátoru, snižují hlučnost a výrazně zvyšují životnost svítidla, protože nemá žádné pohyblivé části.

Attis je vysoce efektivní svítidlo pro pěstování s modelem 300 W, které produkuje PPF 690 µmol / s při účinnosti 2,3 µmol / J a je ideální pro pěstební plochu 1 m2.

Funkce:

Vysoká účinnost 2,3 umol / J
Vysoký výstup PPF pro vysokou intenzitu 690 µmol / s
Vysoce kvalitní ovladače Lumatek LED
Horní zásobník diod
Vyvážené celé spektrum
Kompaktní design ideální pro pěstební plochu o rozměrech 100 x 100 cm
Plně stmívatelné
Plug & Play

 

Plné spektrum

Řešení Lumatek LED pro pěstování světla využívají směs bílých, tmavě červených a daleko červených LED k vytvoření vysoce účinného zdroje světla kalibrovaného tak, aby poskytoval vysokou intenzitu, stabilní a jednotný výstup pro optimální absorpci světla.

Řešení Lumatek LED pro pěstování světla využívající smíšené bílé, tmavé a červené světlo LED k vytvoření efektivního zdroje světla kalibrovaného, poskytujícího vysokou intenzitu, stabilní a jednotný výstup pro optimální absorpci světla.
Předchozí generace LED pěstovacích světel používaly směs královských modrých a tmavě červených LED k cílení absorpčních vrcholů chlorofylu. I když tato řešení fungovala přiměřeně, vynechala důležitá spektra pro kvalitní růst rostlin, postrádala průnik hustými baldachýny a poskytovala špatnou viditelnost pro kontrolu a údržbu pěstebních místností.

Pasivní chlazení

Inovativní design a pokrok společnosti Lumatek v technologii LED vytvořil vysoce výkonné světlo LED s pasivním chlazením konvekcí. Tento design bez ventilátoru znamená žádné pohyblivé součásti, takže svítidla Lumatek LED jsou mimořádně robustní s dlouhou životností a pracují tiše.

Zahrnuté položky:

1 x 300W Svítidlo Attis LED (včetně ovladače LED a stmívače)
1 x Napájecí kabel
2 x Kovové věšáky na kabely
1 x Manual

LUMATEK_STAMPS_all

Doplňkové parametry

Kategorie: LED grow světla LUMATEK
Záruka: 5 let
Spektrum: Plné
Hmotnost: 5.2 Kg
Náhrada za: 600w HPS
Napájení: 300W
Oblast pokrytí: > 90x90cm
PPf: 690 µmol/s
Rozměry: 558.2 x 558.2 x 86.8 mm
Stmívatelné: 20%-40%-60%-80%-100%
Typ: Led Grow Panel
Účinnost: 2.3 µmol/J
Vstup: 220-240V, 50-60Hz
What do you prefer?: Úspora energie, Vysoce kvalitní světla, Made in Europe
Životnost: 60 000 Hod
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: