Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.

LED osvětlení pro akvária

Nejprodávanější

led mars aqua 165w svitidlo (3)
Mars Aqua 165W Dimmable
Momentálně nedostupné
Kód: 1092
 
5 499 Kč
1 položek celkem
led mars aqua 165w svitidlo (3)
Mars Aqua 165W Dimmable
Momentálně nedostupné
5 499 Kč

165W LED osvětlení MARS AQUA určené pro akvária. Nahrazuje slunce a u mořských akvárií tak podporuje růst korálů, mořských řas, apod. Svítidlo má možnost přepnutí mezi 3 režimy...

Kód: 1092

LED osvětlení MARS AQUA určené pro akvária. Nahrazuje slunce a u mořských akvárií tak podporuje růst korálů, mořských řas, apod. Svítidlo má možnost přepnutí mezi 3 režimy svícení: modrá, bílá, modrá+bílá.

Mars Hydro je čínská společnost, známá svou cenově dostupnou a spolehlivou produktovou řadou. Začali v roce 2009 jako výrobce stanů, avšak v roce 2012 vstoupili s velkým úspěchem na pole LED světel. Ve skutečnosti bylo světlo Mars Hydro mezi průkopníky této relativně nové technologie ikonickým "reflektorem".

#ShowMore#

Rovnováha mezi cenou a silou činí tuto značku nejlepší volbou pro pěstitele střední velikosti. Jejich produktová řada se rozšiřuje od základních startovacích světel až po 800Wattové výměnné jednotky, všechny vyráběné s vrcholem mezi LED diodami, diodou Epistar, poskytující plné spektrum.

Dalším zajímavým faktem, kterým tato společnost vyniká, je kompaktní velikost jejich jednotek. Mars Hydro LED světla jsou malá a mají relativně nízkou teplotu. Díky tomu jsou ideální pro malé pěstitelské prostory, čímž se zvyšuje jejich popularita mezi nováčky. Všechny produkty společnosti Mars Hydro jsou dodávány s 1-letou zárukou.