Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Lumatek 630W CMH 240V kit s regulací

Kód: 8011
9 900 Kč 8 181,82 Kč bez DPH
PŘED-OBJEDNÁVKA

Sada 630 W DE CMH se skládá z lampy Lumatek 630 W DE CMH (Agro 3100K nebo Daylight 4200K) a 630W DE CMH s regulovatelným a stmívatelným elektronickým předřadníkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysokofrekvenční pulzní startovací lampa Lumatek Ceramic Metal Halide Double-Ended (DE) byla zkonstruována pro použití s ​​elektronickým předřadníkem Lumatek 630W DE CMH a je vyráběna pomocí vysoce kvalitní technologie keramické obloukové trubice a specifické směsi zahradnických plynů, která vytváří optimální spektrální výstup pro zdravý růst rostlin.

Technologie CMH vytváří vysoké energetické úrovně PAR / PPF s nízkým teplem v plném spektru, které je blíže slunečnímu záření a produkuje zdravější růst rostlin a větší výnos. S indexem CRI (Color Rendering Index)> 90% je CMH ideální pro pěstování vysoce kvalitních produktů a extrakci esenciálního oleje. Lumatek 630W oboustranné (DE) keramické metalhalogenidové halogenidové lampy (také známé jako CMH / CDM / LEC) jsou k dispozici ve formátech 4200 K Daylight a 3100 K Agro CCT.

Oboustranné CMH výbojky jsou stabilnější než tradiční jednostranné výbojky Metal Halide (MH), což jim umožňuje zvýšit intenzitu světla a výstup PAR / PPF až o 50% ve srovnání s podobně napájenými standardními výbojkami MH.

Keramická oblouková trubice PCA umožňuje, aby lampa pracovala při vyšších vnitřních teplotách, což zvyšuje podání barev, výkon a účinnost. PCA odolává interakci s chemikáliemi uvnitř zkumavky, která stabilizuje chemickou směs během životnosti lampy, čímž zlepšuje konzistenci barev a údržbu úrovně PAR / PPF. Technologie pulzního startu umožňuje rychlejší spouštění a restrike, delší životnost lampy a zvýšenou údržbu lumenů.

Spolehlivý digitální předřadník 630 W DE s regulovatelným a stmívatelným CMH byl úspěšně používán v pěstebních zařízeních po celém světě a používá vysokofrekvenční technologii k efektivnímu vypalování a provozování 630 W oboustranného (DE) keramického metalhalogenidu (také známého jako CMH / CDM / LEC). lampy.
Nové přidání funkce Control vám umožní snadno monitorovat a regulovat prostředí vašeho pěstitelského prostoru (časování osvětlení, východ / západ slunce, digitální stmívání 1% atd.). Jednoduchým připojením digitálního panelu Lumatek (prodává se samostatně) do portu TRS „Link“ na regulovatelném předřadníku.
Součástí dodávky je kabel pro ovládání 5 metrů.
Z důvodu bezpečnosti používá tento předřadník plnou ochranu obvodu včetně otevřeného / zkratovaného obvodu, přepětí, přepětí / nízkého napětí, ukončení životnosti / usměrnění a potlačení EMI.

Lumatek 630W DE CMH grow lamp

Power Voltage: 240V 50Hz
Lamp Power (W): 630
Lamp Current (A): 3.2
Rated Life (H): 14000
CCT(K): 3100K (Agro) or 4200K (Daylight)
Luminous Flux (lm): 77600 (3K) & 64500 (4K)
Luminous Efficiency (lm/W): 123 (3K) & 102 (4K)
PAR (micromols/sec): 1268 (3K) & 1219 (4K)
Bulb: T32.5
Base: K12x30s (Double Ended)

 Plná ochrana obvodu; otevřené / krátké, přepětí, přepětí / nízké napětí, konec životnosti / usměrnění

 Žádný hluk, žádné blikání

 Potvrzení potlačení EMI

LUMATEK_STAMPS_all

Doplňkové parametry

Kategorie: Kompletní osvětlení
Záruka: 3 roky
Napětí: 230V
Výkon kompletu: 630W
Výkon předřadníku: 630W
Výkon výbojky: 630W

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: