Atami B´cuzz Root Stimulator, 500ml

Kořenový stimulátor Atami B´cuzz Root Stimulator podporuje tvorbu silných kořenů a zvyšuje odolnost rostlin. Určen pro první dva týdny. Vhodný pro pěstování v zemině, kokosu, hydroponii.
Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
22.9.2023
Kód: 12250431GC
743,60 Kč
Atami B´cuzz Root Stimulator, 500ml

Kvalita rostliny se odvíjí z 50% od toho, co je pod zemí. To znamená, že velký a zdravý kořenový systém je z velké části zodpovědný za dobrý vývoj rostliny. Tomu napomáhá tento stimulátor kořenů, který zajišťuje mohutný růst kořenového systému a omezuje výskyt půdních nemocí jako Pythium, Fusarium a škůdců jako dutilky.

Tento stimulátor Atami B´cuzz Root Stimulator kořenů také oživí život v půdě, takže rostlina může získávat živiny ze substrátu snadněji a ve větším množství. Kořeny se budou rychleji větvit a nabývat na síle, což způsobí, že rostlina získá lepší oporu a bude nabývat na síle i v nadzemní části.

Rostlina s dobře vyvinutým a zakořeněným kořenovým systémem bude moci v období květu nést více květů, což bude znamenat v konečném výsledku lepší sklizeň!

Vhodný pro první dva týdny růstu, hned po zakořenění sazenice. Pak doporučujeme přejít na B´cuzz Booster.

Dávkování: /viz. dokumenty

  • Míchejte v poměru 1ml/1l zálivky
  • Lze používat denně při zalévání rostlin.
  • Zálivku zlikvidujte do 48 hodin
  • Od druhého týdne nahradit výrobkem B’cuzz Booster
  • Je vhodný pro indoor i outdoor pěstování bylinek
  • Je kompatibilní se základními hnojivy a doplňky z řady Atami B´Cuzz.
Skladujte při pokojové teplotě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí! Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte. Stimulátory a tekutá výživa Atami jsou zapečetěny pod šroubovacím víčkem ve světlonepropustném obalu, čímž je zaručeno zachování kvality.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: