Šablonu vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Elektronický předřadník Lumatek 1000W, 240V

Kód: 1323
6 750 Kč 5 578,51 Kč bez DPH
Skladem

Velmi výkonný předřadník Lumatek 1000W 240V umožňuje jednoduchou a plynulou čtyřpolohovou regulaci HPS i MH osvětlení. předřadník

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento nejmodernější předřadník pro osvětlení Lumatek je jedním z nejvýkonnějších a nejspolehlivějších digitálních předřadníků, které jsou v současnosti k dispozici. S 30% více lumenů a vyšším výkonem PAR / PPF než standardní předřadník, Lumatek 1000w skutečně spotřebuje mnohem méně energie - takže je ekonomičtější provoz a poskytuje vyšší výnosy, než bylo dříve možné.

Díky 4 různým nastavením, včetně podpory Super Lumens - digitální předřadník Lumatek 1000 W lze progresivně použít k dosažení optimálního výkonu pro každou fázi vašeho růstu a lze jej použít s vysokotlakými sodíkovými nebo halogenidovými výbojkami.

Tento fantastický digitální stmívatelný a regulovatelný předřadník je tak spolehlivý, že přichází s úžasnou 5letou zárukou a pro bezpečnost využívá plnou ochranu obvodu včetně otevřeného / zkratového obvodu, před teplotou, přepětím / nízkým napětím, ukončením životnosti / usměrnění a potlačení EMI. Lumatek 1000W je také vybaven zařízením pro rychlé spuštění a produkuje mnohem méně tepla než jiné běžné předřadníky. Vychutnejte si také delší životnost žárovek s tímto vysokokapacitním digitálním předřadníkem, protože Lumatek 1000w je neuvěřitelně stabilní a spolehlivý, což zaručuje bezkonkurenční výsledky v růstové místnosti.

Nové přidání funkce Control vám umožňuje inteligentně sledovat teploty v místnosti, časování světla, automatizaci, bezpečnostní kontrolu a stmívání. Jednoduchým připojením digitálního panelu Lumatek (prodává se samostatně) do portu TRS „Link“ na regulovatelném předřadníku.

Technická specifikace:

 

 Výkon/příkon: 1000W/1030W
 Napětí: 220-240V 50/60H
 Rozpětí napětí: 175-275V
 Proud: 4,7A
 Optimální teplota: -25 až +40 stupňů Celsia
 Optimální vlhkost: 0% - 90%
 

LUMATEK_STAMPS_all

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Digitální předřadníky pro zářivky
Záruka: 3 roky
Napětí: 230V
Výkon předřadníku: 1000W

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: